בית ספר לטיפוס

רוצים ללמוד טיפוס בצורה הכי מקצועית? הגעתם למקום הנכון!

מעבר להיותו ענף ספורט נועז וכיף ישנם אינספור כישורים פיזיים ומנטליים חיוניים שמקנה הטיפוס, החל מהחתירה להישגיות והיכולת להכיר ולאתגר את הגוף ועד היכולת לחזק את הביטחון העצמי ופיתוח יכולת החשיבה האסטרטגית, מיצוי פוטנציאל ותכנון צעדים ממוקדי מטרה. אנחנו מתאימים את למעלה מ-240 מסלולי הטיפוס המתחלפים שלנו לרמות קושי שונות, כך שהטיפוס אצלנו מתאים לכולם, גברים, נשים, וילדים בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם כבר מטפסים מנוסים עם מספר תחרויות בינלאומית בקריירה שלכם.

אנחנו מציעים מגוון רחב של חוגי הכשרה ונבחרות אימון לכל הגילאים (החל מגיל חמש) ובכל הרמות! אז אתם מחפשים ספורט מאתגר ונועז, עם אדרנלין אבל גם שיקנה לכם כישורים הכרחיים בכל תחומי החיים, בית הספר המקצועי לטיפוס Vking הוא ללא סספק המקום עבורכם!

לאחר שנים של אימון נבחרת ישראל, עוז סקופ, המנהל והמייסד, הקים את רשת מתחמי הטיפוס Vking מתוך הרצון לקדם את ענף הטיפוס הספורטיבי בישראל ולהכשיר קהילת מטפסים מקצועית. הוא הבעלים והמאמן המקצועי שמלווה את כל צוות המדריכים המקצועי שלנו. במקביל לקורסים והחוגים אנחנו מארחי מידי שנה סדנאות עם מרצים אורחים וטורנירים לאורך השנה על מנת על מנת להתנסות גם בטיפוס תחרותי. 

מועדון Vking  חבר למועדון מכבי תל-אביב והפך להיות ענף הטיפוס של מועדון.

החזון שלנו הוא להיות הבית של המטפס הישראלי. כל מי שמגיע למועדונים שלנו נהנה מאווירה חברית, משפחתית וחמה. אנחנו מאמינים ביתרון הבולט שיש לקהילה בה כולנו עוזרים ונעזרים ולומדים יחדיו בגובה העיניים. בין אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מטפסים או אם אתם מנויים שנים רבות אצלנו תוכלו להנות מהכשרה והדרכה מצוות המדריכים המקצועי והמנוסה שלנו בהובלתו של עוז סקופ שהיה בין ראשוני המטפסים המקצועיים בישראל ושימש כמאמן הלאומי של נבחרת ישראל במשך שנים רבות.

ההרשמה

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע על החוגים והקורסים שלנו.

מחירון מלא:

המחירון תקף לשני הסניפים שלנו.

קבלו את הנבחרת המנצחת שלנו!

שאלות נפוצות

בטח, יש חניונים רבים באיזור (בתשלום).

לא, פשוט בואו עם בגדי ספורט נוחים. למתחם הטיפוס ניתן להיכנס רק עם נעלי טיפוס שאתם יכול להשכיר אצלנו או להביא מהבית.

הטיפוס מתאים לכולם! יש לנו למעלה מ-150 מסלולים מתחלפים ברמות שונות ככה שכל אחד יצליח! צוות המדריכים שלנו ידריכו אתכם ותתחילו להתאמן בקצב שלכם. אם אתם רוצים הדרכה פרטית, קורסים וחוגים שאלו את המדריכים בדלפק הכניסה לפרטים נוספים

ניתן לטפס מגיל 5 ללא הגבלת גובה. הטיפוס מתאים לכולם! יש לנו למעלה מ-150 מסלולים מתחלפים ברמות שונות ככה שכל אחד יצליח!

כן ולא, התשובה מורכבת. אומנם הטיפוס מוגדר כספורט אתגרי ברמת סיכון יחסית גבוה אבל המועדון שלנו מצוייד בכל אמצעי הבטיחות ועומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר של מכוני התקנים והתאחדויות הטיפוס בארץ ובאירופה. ככה שאומנם ישנם סכנות בטיפוס אתם מוגנים בכל אמצעי הבטיחות המקובלים בענף הבולדרינג. כל רצפת מתחם הטיפוס מרופדת במזרנים ייעודיים בעובי של כ-40 ס"מ שנועדות לספוג את עוצמת הנחיתה במקרה שאתם נופלים.

כן! יש מלתחות ולוקרים לשמירת חפצים כדי להבטיח שיהיה לכם אימון מושלם ונוח.

כן 🙂 אם אתם מנויים ב FreeFit מגיעה לכם כניסה יומית חינם לאימון בקירות הטיפוס שלנו.

ברור! זו מתנה סופר מגניבה! צרו איתנו קשר לפרטים נוספים. ניתן גם לרכוש כרטיסיות אימון במחיר מוזל (ראו מחירון למעלה)

כן! אם אתם סטודנטים מגיעה לכם הנחה קבועה של 7% במנוי חצי שנתי ושנתי ובנוסף בכל מוצ"ש כניסה כולל נעליים ב-40 ש"ח בלבד!
אם אתם חיילים בשירות חובה מגיעה לכם הנחה קבועה של 10% על מנוי חצי שנתי ושנתי!

איך מגיעים?

סניף תל אביב

סניף רעננה

דילוג לתוכן