אז מי אנחנו? בתכל'ס, אנחנו טיפוסים של טיפוס, ויקינג זה המקום לאנשים כמונו.

מה זה בולדרינג בעצם?

בולדרינג הוא הטרנד הלוהט בעולם הטיפוס. הוא מאפשר לכל אחד לטפס כשכל מה שצריך הוא רצון טוב. בבולדרינג מטפסים במסלולי טיפוס קצרים עד גובה של 4.5 מטר והאבטחה נעשית על ידי מזרני נחיתה עבים ובטיחותיים.

מעבר להיותו ענף ספורט נועז וכיף ישנם אינספור כישורים פיזיים ומנטליים חיוניים שמקנה הטיפוס, החל מהחתירה להישגיות והיכולת להכיר ולאתגר את הגוף ועד היכולת לחזק את הביטחון העצמי ופיתוח יכולת החשיבה האסטרטגית, מיצוי פוטנציאל ותכנון צעדים ממוקדי מטרה. אנחנו רואים את טיפוס הבולדרינג, כספורט אורבני, חלק בלתי נפרד מתפיסת התנועה והפעילות הגופנית שכל כך תורמת לאורח חיים בריא.

אז אתה שואל אם טיפוס מתאים לך? בטח! הטיפוס מתאים לכולם, יש לנו במועדון מאות (כן, כן, מאות) מסלולים בכל הרמות, ככה שגם בפעם הראשונה בקיר תצליח לשים וי על כמה מסלולים מאתגרים.

לא רק כיף, גם אימון שלם - אירובי, כוח וסיבולת

באימון הטיפוס משלבים את כל מה שצריך לאימון ספורטיבי בריא ושלם. במועדון יש קומה ייעודית לאימונים והכשרות שכוללת בין היתר מתקני קמפוס, מונבורד, קירות אימונים, מתחם משקולות, TRX, וכל מה שאתה צריך לאימון מקצועי מושלם.

זה לא מסוכן?

כן ולא, התשובה מורכבת. אומנם הטיפוס מוגדר כספורט אתגרי ברמת סיכון יחסית גבוה אבל המועדון שלנו מצוייד בכל אמצעי הבטיחות ועומד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר של מכוני התקנים והתאחדויות הטיפוס בארץ ובאירופה. ככה שעל אף שישנן סכנות בטיפוס אתם מוגנים בכל אמצעי הבטיחות המקובלים בענף הבולדרינג. כל רצפת מתחם הטיפוס מרופדת במזרנים ייעודיים בעובי של כ-40 ס”מ שנועדו לספוג את עוצמת הנחיתה במקרה שאתה נופל.

כשתגיע למועדון בפעם הראשונה תתבקש למלא טופס ריליס וצוות המדריכים שלנו ילווה אותך בהדרכה ראשונית, יסביר לך איך לאחוז נכון וגם איך ליפול (גם ליפול אפשר בסטייל ובבטיחות).

Climbing is in our DNA

מקצועיות מעל הכל!

אנחנו בראש ובראשונה רואים את ענף הטיפוס כספורט תחרותי ומקצועי. ליבת הקהילה שלנו פועמת סביב הטיפוס כענף ספורט ולא כאטרקציה בלבד. אנחנו לא מחפשים להסתנוור ולסנוור עם מתקנים פומפוזיים, אלא שאנחנו מתמקדים באיכות של האימון, פיתוח הטכניקה וההישגיות הספורטיבית. מכאן שאנחנו מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר במתקנים ובהון האנושי של הצוות שלנו.

אנחנו מאמינים בכוחה של הקהילה כמקור לחיזוק, השראה, מוטיבציה ודרבון להישגיות. לצד זה שאנחנו רואים בטיפוס ענף תחרותי, עיקר הדגש שלנו היא על הנחלת הרוח הספורטיבית ולכן אנחנו תופסים את הקהילה כזירת אימונים בה כולנו עוזרים ונעזרים ולומדים יחדיו בגובה העיניים. הטיפוס נמצא במרכז, אך השאיפה שלנו היא שהוא יהיה רק המתניע ליחסים חבריים "שיפרצו את גבולות הקיר"

 

Professional
Professional
Professional

מחירון VKING ת"א

א',ב',ג',ה' – 07:00-23:00

ד' – 15:00-23:00

שישי 09:00-17:00
שבת 12:00-22:00

השלושה 3 קומה 1 , ת"א

 03-6353600

דילוג לתוכן