רעננה
ת"א

תנאי שימוש באתר "Vking"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
קדימון
 1. אתר "Vking" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר הבית של מועדון הטיפוס ויקינג והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 3. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
קניין רוחני
 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "Vking" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "Vking".
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "Vking" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
 1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMAC ID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "Vking".
גילוי נאות
 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
 2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
איזור שיפוט
 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

מדיניות ביטולים התקפים במועדון

מנוי חצי שנתי ושנתי

הלקוח יקבל החזר יחסי על פי חישוב של החודשים שנוצלו כאילו נרכשו כמנויים חודשיים על פי המחירון ביום הודעת הביטול.

לדוגמא- אם לקוח רכש מנוי חצי שנתי בעלות 1,224 ש"ח ולאחר ארבעה חודשים מבקש לקוח לבטל את המנוי שלו נחשב 1,224 (סך עלות המנוי) פחות 980 (שזה 245 למנוי חודשי כפול ארבעה חודשים שנוצלו). משמע- נחזיר לו 245 שקלים.

מנוי חודשי ותלת חודשי

לא ניתן לביטול ולהעברה.

כרטיסייה

ככלל כרטיסייה אינה ניתנת לביטול. ישנה אפשרות להעביר את יתרת הכרטיסייה למישהו.י אחר.ת.

שיעורים פרטיים

יש להודיע על ביטול או דחייה עד 24 שעות מראש. במידה ולא נמסרה הודעה לא ניתן לקבל החזר ויש לשלם באופן מלא על השיעור גם אם הלקוח.ה אינו.ה יכול.ה להיות נוכח.ת.

אירועים

יש להודיע על ביטול עד 24 שעות מראש. במידה ולא נמסרה הודעה לא ניתן לקבל החזר על המקדמה.

מחירון ת"א | רעננה

א'-ה' 06:30-00:00
ו' 09:00-17:00 | ש' 10:00-22:00
השלושה 3 קומה 1 | 03-6353600

א'-ה' 15:00-23:00
ו' 09:00-18:00 | ש' 10:00-22:00

התעשייה 9, רעננה  | 09-9774597

ויקינגיות, בואו לטפס בחינם!

כן, כן, בחינם! חמישי נשי בת"א חוזר ובגדול! כל יום חמישי נשים נכנסות למועדון בחינם.

תקף רק בסניף ת"א, ט.ל.ח.

דילוג לתוכן